סט ישיבה חיצוני לקפה מאלומיניום, 4 מושבים עם כריות נשלפות

אודותינו

רגעים נהדרים באוויר הפתוח

המוצרים שלנו לריהוט גן, מטבחי חוץ וגרילים נוצרו כדי לארגן ולעצב את המרחבים החיצוניים הביתיים שלכם (גינות, מרפסות ועוד), כך שתוכלו להפיק מהם הנאה מירבית.

המחויבויות של Naterial

אנו חלק מגישה המכבדת את בני האדם ואת הסביבה, על ידי הצעת המוצרים המתאימים, שיאפשרו לכם ליהנות ממרחבי החוץ שלכם.

  • אנו משווקים עצים מיערות בעלי הסמכה לשימור המגוון הביולוגי ולכיבוד האוכלוסיות המקומיות

  • אנו עובדים רק עם ספקים העומדים בדרישות סוציאליות מחמירות על מנת להבטיח שהמוצרים שלנו מיוצרים תוך כבוד לבריאות, לבטיחות וליושרה של העובדים

  • • אנו מגדילים את תוחלת החיים של המוצרים על ידי קידום עקרונות כגון "מוצרים ברי תיקון" ועל ידי העדפת חומרים איכותיים בבחירת חומרי הגלם שלנו

  • אנו מעודדים אתכם לשמור על המוצרים שברשותכם ולתחזק אותם על פי ההוראות כדי שתוכלו ליהנות מהם לאורך זמן רב

  • אנו מקטינים ומצמצמים את האריזות של המוצרים שלנו תוך שמירה רק על פונקציית ההגנה במהלך ההובלה, ואנו מעדיפים חומרים מתחדשים וניתנים למחזור

  • אנו מציעים לכם את הבחירה הנכונה של מוצרים המותאמים לצרכים פונקציונליים, לשימושים הרצויים או לאווירה שאתם חולמים ליצור

הדרישות של Naterial לייצור חברתי וסביבתי

ייצור אחראי

ייצור המוצרים שלנו משפיע על חייהם של אלפי עובדים ומשפחותיהם ברחבי העולם. המטרה שלנו היא ללוות את הספקים שלנו ואת המפעלים שלהם כדי להבטיח ולשפר באופן בר קיימא את תנאי העבודה והחיים של העובדים תוך הגבלת השפעתם הישירה על הסביבה. 100% מהספקים שלנו מוסמכים בנושאי דרישות סוציאליות וסביבתיות בייצור. אנו מפתחים שיתוף פעולה ארוך טווח עם ספקים שתורמים לפיתוחה של הכלכלה המקומית.

סגנונות עיצוב

ב-Naterial אנו פועלים מתוך שאיפה תמידית לפשטות כדי לתחום ולהגדיר חללים חופשיים מעומס, מסודרים ונינוחים. עם זאת אנו לא מוותרים על הרצון לשלב עיטור מעודן ומותאם אישית. אנו מספקים מענה ליצירת סוגים שונים של אווירה שיתאימו למגוון רחב של מרחבי חוץ, נופים וארכיטקטורות.

מעוצב

סגנון עכשווי המבוסס על קווים גרפיים וחומרים כמו עץ, אבן ואלומיניום

הסגנון המעוצב מדגיש חומרים גרפיים ומינימליים (עץ, אבן ואלומיניום מצופה). המתכת מקושרת לאריגים רכים, עץ ובטון. הצבע לא רק טבעי אלא משלב גוונים רבים של ירוק ואפור (ירוק זית, אפור כהה ואפור בהיר). ניתן להעשיר אותו בגוונים צבעוניים כדי להפיח חיים וחיוניות. סגנון זה מאופיין בפונקציונליות ובקווים נקיים המעוצבים לפשט את חייך. מבנים גיאומטריים הם חשובים מאוד ביצירת האסתטיקה הכללית של נפחים וצורות.

טבעי

סגנון טבעי המבוסס על מראה אותנטי המשלב חומרים כמו עץ, רטאן וקרמיקה

הסגנון הטבעי מטופל במינימליזם חושי. יוצר אווירה המשלבת השפעות צמחיות באמצעות פלטת צבעי אדמה בגווני פסטל חמים וניטרליים. במיוחד עם בז' א-טוני, גוונים ירוקים ומעט אפרפרים. ניתן להשתמש בחומרים שונים (עץ, מתכות, בדים, קש, סיבים טבעיים וקרמיקה), אך תמיד עם מגע של רכות המשרה אווירה קלילה. צורות, הנפת ידיים וגימורים יוצרים יחד את האיזון בין קצב להרמוניה, עם כוונה ליצור פשטות ושלווה, בלי "רעש וצלצולים".

קלאסי

סגנון מסורתי המבוסס על עיטורים קלאסיים בשילוב חומרים כמו מתכת וקש ארוג בעבודת יד

הסגנון המסורתי מבטא את השילוב בין מודרניות והיסטוריה כדי ליצור אווירה אותנטית. סגנון זה משקף את הרצון לשלב עיטור קלאסי בפשטות ואלגנטיות ליצירת רושם של התחדשות. הסגנון משלב חומרים כגון שיש, מתכת וקש ארוג בעבודת יד. הצבעים מתנסים בגווני פסטל אפור (מהלבן ועד האפור הכהה), והכל מעוצב ליצור אווירה מתוחכמת.